Kreatywny księgowy

Startuj z nami!

Załóż własną firmę

Z doświadczenia wiemy, że zakładanie własnej firmy często budzi strach i niepokój w nowym przedsiębiorcy.

Nie wiesz od czego zacząć, żeby wszystko zrobić dobrze? Czujesz obawy, chcesz upewnić się o słuszności swoich racji, wiedzy i pomysłów?

Zacznij od spotkania z nami… Jesteśmy po to by było Ci łatwiej.

Zobacz

proces księgowania

Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że biura rachunkowe mogą się od siebie różnić właśnie procesem księgowania?

Wielu naszych obecnych klientów docenia to w jaki sposób przebiega to u nas, gdyż dzięki rzetelnej kilkukrotnej weryfikacji przez specjalistów Twoje dokumenty zostaną zaksięgowane poprawnie, zgodnie z przepisami i na Twoją korzyść.

Sprawdź

księgowość internetową

W dobie dzisiejszego Internetu, gdy większość spraw można zrealizować nie wychodząc z biura, również własną księgowość można nadzorować on-line, o czym wiedzą już nasi zadowoleni klienci. Przekonaj się i TY!

Księgowość internetowa to stały dostęp do swoich danych księgowych przez 24 h z każdego miejsca na ziemi.

Dowiedz się więcej

Prosto i szybko

Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu, aby w każdej chwili podejrzeć analizy dotyczące swojej firmy, przejrzeć zaksięgowane dokumenty, sprawdzić wysokość opłat do ZUS czy podatków, wystawić fakturę itd.

Księgowość internetowa to dedykowane narzędzie służące wygodzie klienta, szyfrowane konto internetowe jak w banku, z szeregiem możliwości. Najwyżej doceniane przez naszych klientów to:

Często słyszymy jak przedsiębiorcy „boją się” takiej księgowości, bo wyobrażają sobie, że całe księgowanie wykonuje „automat w internecie”. Nic bardziej mylnego. Nasze Biuro Rachunkowe Kreatywny Księgowy to grupa specjalistów księgowo-kadrowych, z którymi można się spotkać osobiście, skontaktować telefonicznie lub mail’owo. Jesteśmy by wspierać i pomagać. Zaufany Partner księgowy to duży plus dla Twojej firmy,

Nie musisz się niczego obawiać. Zostań naszym Klientem i rozwijaj swój biznes.

Zyskasz zaufanego Partnera w biznesie.

Umów sie na spotkanie

Umów się na spotkanie