Kreatywny księgowy

O Nas

Kreatywny Księgowy powstał w 2009 roku w wyniku zapotrzebowania naszych dotychczasowych klientów na dobre i rzetelne usługi księgowe.

Dlaczego? Już Państwu odpowiadamy.

Wszystko zaczęło się w 2001 roku. Wtedy dwoje przyjaciół, znających się ze szkolnych lat, założyło wspólną działalność gospodarczą zajmującą się sprzedażą i obsługą posprzedażową oraz serwisową kas fiskalnych i wag oraz wdrażaniem oprogramowania związanego z prowadzeniem firm usługowych. Do dnia dzisiejszego firma prężnie działa na rynku pod nazwą ARKOMP.

Wielu naszych klientów traktuje nas jako źródło wiedzy związane z zakładaniem działalności gospodarczej, pierwszymi krokami, niejednokrotnie pełnymi obaw z biznesem, zakupem kas fiskalnych oraz ich fiskalizacją. Pełne wsparcie jakie dajemy i oferowana pomoc zaowocowała rozszerzeniem naszych usług o doradztwo oraz pełną księgowość.

Dlatego od kilku lat z powodzeniem łączymy informatyzację firm z prowadzeniem ich księgowości, skupiając starannie wybranych specjalistów w swoich dziedzinach.

W naszej ofercie Biura Rachunkowego Kreatywny Księgowy znajdziecie Państwo:

Posiadamy certyfikat Ministra Finansów oraz co roku odnawiane uprawnienia do serwisowania urządzeń fiskalnych.

Dążymy do tego, aby klient miał pełną kontrolę nad swoją firmą oraz stały dostęp do swojej księgowości on-line.

Nasi klienci otrzymują od nas opiekę zarówno nad informatyzacją jak i wynikami finansowymi swojej firmy. Dzięki temu mogą skutecznie się skupić na rozwijaniu własnego biznesu.

W roku 2014 nasza oferta poszerzyła się o projektowanie grafiki na potrzeby Internetu i druku oraz usługi programistyczne.

Z naszym Partnerem Creative 333 Design stworzycie Państwo nieszablonową identyfikacje wizualną swojego biznesu – logotypy, wizytówki, listowniki, materiały reklamowe. Ponadto 333 zajmuje się projektowaniem, tworzeniem oraz wdrażaniem dedykowanego oprogramowania na wewnętrzny użytek firm wspomagającego zarządzanie i rozwój, jak również produktów web’owych wspomagających działanie e – biznesowe i marketingowe.

Koniecznie zobacz naszą całą ofertę. Zapraszamy również na spotkanie z nami.

Cała firma mieści się pod jednym adresem na ul. Polskiej 16 w Poznaniu.