Kreatywny księgowy

Startuj z nami!

Załóż własną firmę

Z doświadczenia wiemy, że zakładanie własnej firmy często budzi strach i niepokój w nowym przedsiębiorcy.

Nie wiesz od czego zacząć, żeby wszystko zrobić dobrze? Czujesz obawy, chcesz upewnić się o słuszności swoich racji, wiedzy i pomysłów?

Zacznij od spotkania z nami… Jesteśmy po to by było Ci łatwiej.

Zobacz

proces księgowania

Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że biura rachunkowe mogą się od siebie różnić właśnie procesem księgowania?

Wielu naszych obecnych klientów docenia to w jaki sposób przebiega to u nas, gdyż dzięki rzetelnej kilkukrotnej weryfikacji przez specjalistów Twoje dokumenty zostaną zaksięgowane poprawnie, zgodnie z przepisami i na Twoją korzyść.

Sprawdź

księgowość internetową

W dobie dzisiejszego Internetu, gdy większość spraw można zrealizować nie wychodząc z biura, również własną księgowość można nadzorować on-line, o czym wiedzą już nasi zadowoleni klienci. Przekonaj się i TY!

Księgowość internetowa to stały dostęp do swoich danych księgowych przez 24 h z każdego miejsca na ziemi.

Dowiedz się więcej

Pierwszy etap to oczywiście dostarczenie do nas dokumentów źródłowych: sprzedażowych i kosztowych.
Najszybciej i właściwie bez angażowania klienta importujemy dane z programu sprzedażowego do naszego systemu księgowego będącego w naszej ofercie. Niektórzy nasi klienci wybierają opcję wgrania skanów faktur na dedykowaną każdemu indywidualną platformę internetową, bez wychodzenia z własnej firmy. Inni wysyłają dokumenty kurierem lub przywożą osobiście.
Forma oczywiście jest zależna od Państwa wygody.

Kolejnym etapem jest to przygotowanie dostarczonych dokumentów w celu poprawnego zaksięgowania. To moment, w którym pierwsza księgowa weryfikuje faktury pod kątem poprawności księgowej, sortuje wg dat wystawienia, uzupełnia braki, porównuje faktury w wersji papierowej do ich wersji elektronicznej, opisuje dokumenty.

Po sprawdzeniu dokumentów pod względem formalnym zostają one zaksięgowane.

Jest to też chwila, w której dokumenty pojawiają się na platformie internetowej i klient ma możliwość podglądu listy zaksięgowanych faktur w danym miesiącu oraz możliwość dostarczenia dokumentów, które w natłoku spraw zostały przeoczone.

Jest to etap optymalizacji podatkowej, na który kładziemy ogromny nacisk, stąd pochodzi nasza nazwa Kreatywny Księgowy.

Główna księgowa dokonuje sprawdzenia poprawności zaksięgowanych dokumentów. Jeśli zauważy, że u klienta można w jakiś sposób zmniejszyć podatki lub w jakikolwiek inny sposób zadziałać na jego korzyść kontaktuje się z przedsiębiorcą z propozycjami.

W kolejnym etapie następuje numerowanie dokumentów zgodnie z numerami w księgach. To ostatnia weryfikacja.

Znając już wyniki finansowe wysyłamy deklaracje do Urzędu Skarbowego w formie elektronicznej i przekazujemy klientowi bilans, wysokość podatków do zapłaty, jeśli takowe wystąpiły.

Wszystkie te informacje klient może niezależnie, w każdej chwili sprawdzić logując się na platformie internetowej na swoje indywidualne, zaszyfrowane konto. Zajrzyj koniecznie do naszej oferty księgowości internetowej.

Umów sie na spotkanie

Umów się na spotkanie