Kreatywny księgowy

Zobacz korzyści

systemu informatycznego

Niezaprzeczalnie prowadzenie firmy w ogromnym stopniu ułatwia korzystanie z dedykowanych programów i aplikacji zsynchronizowanych z Internetem.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg takich rozwiązań.

Dlaczego warto korzystać z takich programów i aplikacji?

Załóż

system informatyczny

Zanim zdecydujesz się na wdrożenie systemu informatycznego w Twojej firmie spotkaj się z naszymi specjalistami, którzy wdrożyli już kilkadziesiąt takich systemów w różnych firmach.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiedzą oni jaka jest specyfika danej branży i jak inni przedsiębiorcy rozwiązują napotkane problemy.

Zleć

opiekę serwisową

Postęp technologiczny sprawia, że coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie systemów informatycznych.

Znając korzyści takiego systemu, nie ulega wątpliwości, że korzystanie z programów ułatwia prowadzenie firmy.

Dowiedz się więcej

Skorzystaj z tej wiedzy. Spotkanie nic nie kosztuje, a decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewnego Partnera w biznesie.

Na spotkaniu przedstawisz nam jaką masz wizję swojej firmy, a nasz specjalista-wdrożeniowiec podpowie jak rozwiązać wątpliwości i usprawnić Twoją firmę od strony informatycznej.

W kolejnym kroku podpowie Tobie wybór oprogramowania i sprzętu, przedstawi projekt składowy systemu i przedstawi ofertę cenową.

Szeroka gama sprzętu jaki oferujemy i ilość jaką wdrażamy na rynek gwarantuje Państwu bardzo konkurencyjne ceny.

Dostarczamy: oprogramowanie, komputery poleasingowe, monitory dotykowe POS, urządzenia fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, kolektory danych, sprawdzarki cen, metkownice udzielając gwarancji oraz obejmując opieką serwisową.

System można nabyć również w systemie ratalnym i w leasingu. Wszystkie formalności załatwiamy w siedzibie naszej firmy.

Robimy to z powodzeniem od 2001r.

Wdrożenie systemu informatycznego to zainstalowanie programu, połączenie w całość wszystkich jego elementów, w tym ustawienie połączeń sieciowych, skonfigurowanie wszystkiego zgodnie z potrzebami klienta oraz szkolenie z obsługi systemu.

Jeśli istnieje taka potrzeba i wola klienta asystujemy przy otwarciu sklepu. Nasz wdrożeniowiec w pierwszym dniu otwarcia sklepu jest z Państwem na miejscu w sklepie i służy pomocą personelowi.

Kolejny etap to połączenie programu sprzedażowego z naszym systemem księgowym Kreatywnego Księgowego. Usługi księgowe prowadzimy na bardzo dobrych i popularnych programach firmy INSERT. Jeżeli jednak masz już inny program, jesteśmy w stanie go również skonfigurować z naszym systemem księgowym.

Połączenie takie sprawia, że dokumenty księgowe są importowane automatycznie i dzięki temu oszczędzasz czas.

Zobacz koniecznie opiekę serwisową.

Chcesz o coś zapytać ? Umów się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie.

Umów sie na spotkanie

Umów się na spotkanie